1600.00 грн

Віреад (противірусний препарат)

Киев Киевская область Украина Дата публикации: Сентябрь 29, 2019

Вам потрібно купити Віреад доступно? Тоді ми Вам можемо допомогти. З нами Ви маєте можливість замовити Віреад на вигідних умовах.

Основні характеристики препарату:
- діюча речовина: тенофовіру дизопроксил;
- 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 300 мг тенофовіру дизопроксилу фумарату, що еквівалентно 245 мг тенофовіру дизопроксилу;
- допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований, натрію кроскармелоза;, лактоза, моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, Opadry II White 32K18425 (лактоза, моногідрат; гіпромелоза 2910; титану діоксид (Е 171); триацетин).
- лікарська форма – таблетки, вкриті плівковою оболонкою;
- основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, білого кольору, мигдалеподібної форми, з тисненням «GILEAD» та «4331» з одного боку.

Даний препарат являється противірусним засобом для системного застосування. Рекомендовано застосовувати для лікування ВІЧ-1 інфекції у дорослих та дітей від 12 років. Також використовується для лікування гепатита В у дорослих та дітей від 12 років.

Що відносно застосування препарату, то потрібно ковтати таблетки цілими, при цьому запивати великою кількістю води. Важливо при прийманні препарату таблетки не розжовувати та не розламувати.

Вас зацікавила наша пропозиція? Бажаєте придбати препарат Віреад саме у нас? Тоді Ви прийняли вірне рішення. У нас ціна на Віреад демократична. Завжди готові прийняти Ваше замовлення та проконсультувати щодо застосування!
Дополнительная информация на сайте naturalpharm.com.ua

    Связаться с автором

    Введите текст выше:

    "New Sale Info" - новая информация о продажах. Украинская доска объявлений для частных и юридических лиц. Дает возможность публиковать ваши актуальные объявления и осуществлять поиск. Работаем над усовершенствованием и максимальному удобству пользователей. Расскажите своим друзьям о нем, поделитесь ссылкой.

    Все права защищены.