1500.00 грн

Гідна матеріальна нагорода за працю завдяки магії

Львов Львовская область Украина Дата публикации: Август 23, 2019

Гідна матеріальна нагорода за працю завдяки магії Сергія Кобзаря. Сергій Кобзар у Львові

Втомилися жити від зарплати до зарплати? На потрібну побутову техніку, предмети побуту та інтер'єру доводиться брати кредит? Або працюєте на трьох роботах, а рівень добробуту як і раніше стоїть на низькому рівні?

Маг Сергій Кобзар готовий допомогти будь-кому, хто до нього звернеться. Екстрасенс розуміє, що в нинішньому світі не обійтися без грошових ресурсів і пропонує всім бажаючим скористатися його магічними послугами: спеціальними грошовими амулетами, які привернуть грошові потоки і примножать Вашу стан і мінімізують збитки.

Також на індивідуальних та онлайн заняттях маг приймає людей, вислуховує кожен конкретний питання і радить з професійної точки зору як краще вчинити: де шукати роботу, новий вид заробітку, проводить обряди щоб залучити магію грошей у Ваше життя.

І, пам'ятаєте, що в магії краще покластися на професіонала, яким є Сергій Кобзар, щоб результат був таким, яким Ви хочете його бачити.

Тел: (099) 31-777-94, (067) 89-777-94, (063) 76-777-94

Сайт mag-sergeykobzar.com.ua

Скайп: kobzar116

Вайбер, whatsApp: +380993177794

    Связаться с автором

    Введите текст выше:

    "New Sale Info" - новая информация о продажах. Украинская доска объявлений для частных и юридических лиц. Дает возможность публиковать ваши актуальные объявления и осуществлять поиск. Работаем над усовершенствованием и максимальному удобству пользователей. Расскажите своим друзьям о нем, поделитесь ссылкой.

    Все права защищены.