1500.00 грн

Грошова магія від Сергія Кобзаря

Ровно Ровенская область Украина Дата публикации: Июль 31, 2019

Грошова магія від Сергія Кобзаря на боці вашого матеріального благополуччя. Сергій Кобзар в Рівному

Хоча кажуть, що не в грошах щастя, але в сучасному капіталістичному світі без матеріальних ресурсів, на жаль, ніяк не обійтися: медичне обслуговування, освіту, продукти харчування, проведення дозвілля і багато що інше - все це вимагає значних витрат. Маг Сергій Кобзар розуміє, що без фінансової підтримки ніяк не обійтися і прагне допомогти людям зміцнити своє матеріальне становище.

Практикуючий маг готовий позитивно вплинути на реалізацію Ваших цілей фінансового характеру: досягти кар'єрного росту, зайняти бажану посаду або завести власне справа з мінімальними збитками.

Завдяки обрядам, ритуалам і амулетам від Сергія Кобзаря ви можете розраховувати на професійну магічну допомогу в залученні і примноженні грошових потоків.

Тел: (099) 31-777-94, (067) 89-777-94, (063) 76-777-94

Сайт mag-sergeykobzar.com.ua

Скайп: kobzar116

Вайбер, whatsApp: +380993177794

    Связаться с автором

    Введите текст выше:

    "New Sale Info" - новая информация о продажах. Украинская доска объявлений для частных и юридических лиц. Дает возможность публиковать ваши актуальные объявления и осуществлять поиск. Работаем над усовершенствованием и максимальному удобству пользователей. Расскажите своим друзьям о нем, поделитесь ссылкой.

    Все права защищены.