1500.00 грн

Успіх в грошових операціях від професіонала

Львов Львовская область Украина Дата публикации: Сентябрь 29, 2019

Успіх в грошових операціях від професіонала зі стажем. Сергій Кобзар у Львові

Працюєте від заходу до світанку, але грошей все немає? Або Ви хотіли б дати краще майбутнє своїм дітям: наприклад, гідну освіту, але матеріальні статки не дозволяють здійснитися цим планам?
Або, на жаль, із-за бажання ні в чому не потребувати, загрузли в кредитних боргах і вже не в змозі з них самостійно виплутатися?
А може хотіли б відмовитися працювати за наймом і почати власну справу, але сумніви і страх втрати початкового капіталу і бізнес-ідеї, зупиняють вас?
Фінансові проблеми допоможе вирішити грошова магія від мага Сергія Кобзаря. На індивідуальних зустрічах колишній учасник "Битви екстрасенсів 14 сезон" проведе ритуали з метою приходу удачі в грошову сферу клієнта, успіх у всіх грошових операціях і в складанні договорів та захисту від негативних дій ззовні.
Не бійтеся просити про допомогу, бійтеся упустити момент!

Тел: (099) 31-777-94, (067) 89-777-94, (063) 76-777-94
Сайт mag-sergeykobzar.com.ua
Скайп: kobzar116
Вайбер, whatsApp: +380993177794

    Связаться с автором

    Введите текст выше:

    "New Sale Info" - новая информация о продажах. Украинская доска объявлений для частных и юридических лиц. Дает возможность публиковать ваши актуальные объявления и осуществлять поиск. Работаем над усовершенствованием и максимальному удобству пользователей. Расскажите своим друзьям о нем, поделитесь ссылкой.

    Все права защищены.