1500.00 грн

Захист від життєвих негараздів від Сергія Кобзаря

Ивано-Франковск Ивано-Франковская область Украина Дата публикации: Август 22, 2019

Захист від життєвих негараздів від Сергія Кобзаря. Сергій Кобзар в Івано-Франківську

На жаль, у нинішньому світі неможливо прожити без прикростей і тривог в житті: проблеми зі здоров'ям, сімейні негаразди, кризове матеріальне становище, причому перераховані вище труднощі можуть бути через заздрість недоброзичливців, пристріту і впливу інших негативних програм.

Практикуючий маг Сергій Кобзар пропонує свої способи захисту від злих сил і заздрісників — амулети і обереги. Кожні з яких мають захисну функцію від Ваших ворогів і будуть притягувати удачу у відносинах, сприяти просуванню по кар'єрних сходах і сприяти досягненню успіху в матеріальному плані.

На індивідуальній зустрічі Сергій вислухає побажання людини і з того матеріалу, який буде найкраще виконує захисну функцію, створює амулет/оберіг, потім екстрасенс пов'язує символічними узами магічний предмет з власником і Ваші подальші плани здійсняться.

Тел: (099) 31-777-94, (067) 89-777-94, (063) 76-777-94

Сайт mag-sergeykobzar.com.ua

Скайп: kobzar116

Вайбер, whatsApp: +380993177794

    Связаться с автором

    Введите текст выше:

    "New Sale Info" - новая информация о продажах. Украинская доска объявлений для частных и юридических лиц. Дает возможность публиковать ваши актуальные объявления и осуществлять поиск. Работаем над усовершенствованием и максимальному удобству пользователей. Расскажите своим друзьям о нем, поделитесь ссылкой.

    Все права защищены.